deutsch english polski startseite
AQUAEL > O NAS > TARGI INTERZOO 2016

Targi INTERZOO 2016

Targi INTERZOO 2016 już za nami! AQUAEL uczestniczy w nich nieprzerwanie od lat 90. ubiegłego stulecia. Tegoroczna edycja była jednak rekordowa zarówno pod względem ilości wystawców (1818) jak i zwiedzających (ponad 39 000). Wyjątkowe było również stoisko AQUAEL zlokalizowane w prestiżowej hali nr 1. Na ponad 120 m kw. zaprezentowaliśmy liczne nowości, zarówno te już dostępne w sprzedaży, jak i takie, które pojawią się w sklepach zoologicznych w najbliższych miesiącach. Wśród nich warto wymienić zwłaszcza innowacyjne rozwiązania w zakresie oświetlenia zbiorników akwariowych przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii ledowej (AQUAEL, jako pierwszy z dużych producentów akwarystycznych, nie stosuje już przestarzałych świetlówek). Uwagę naszych gości zwróciły zwłaszcza ekskluzywne, designerskie lampy LEDDY SLIM przeznaczone do stosowania w zbiornikach otwartych zamiast pokrywy, eleganckie zestawy akwariowe GLOSSY i ASPECT oraz moduły RETROFIT służące jako zamienniki świetlówek w tradycyjnych pokrywach akwariowych. Duże zainteresowanie wzbudziły również nowe filtry kanistrowe linii ASAP E oraz szafki akwariowe SIMPLE, zaprojektowane do industrialnych wnętrz. Sympatyków akwarystyki morskiej zaciekawiły nowe pompy cyrkulacyjne REEF CIRCULATOR oraz prototypowy zestaw akwariowy GLOSSY MARINE, pomyślany jako baza do zakładania dowolnych zbiorników słonowodnych.

AQUAEL to jednak nie tylko akwarystyka. Na targach zaprezentowaliśmy wiele nowości dla psów i kotów oraz innych zwierząt towarzyszących oferowanych pod markami COMFY i PET INN. Wśród nich warto wymienić innowacyjne, super wytrzymałe zabawki dla psów COMFY STRONG, zabawki z jadalną wkładką COMFY PLUG SNACK oraz nowe linie legowisk . drapaków, toreb transportowych i misek.

Ozdobę stoiska stanowiły żywe, zielone ściany zbudowane z roślin umieszczonych w modułach AQUAEL VERSA GARDEN oraz liczne aranżacje akwariowe przygotowane specjalnie na tę okazję, przez znanego aquascapera Pawła Mielniczka.

W ciągu czterech dni targów stoisko AQUAEL odwiedziło ponad 1000 partnerów biznesowych w tym wiele osób z Polski. Dziękujemy wszystkim z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na INTERZOO oraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej wyjątkowej imprezy.

Do ponownego zobaczenia w Norymberdze już za dwa lata w dniach 8-11 maja 2018 na kolejnej edycji INTERZOO!


Wróć do listy aktualności
© 2024 AQUAEL Sp. z o.o. Datenschutzrichtlinie Regulamin strony

Wykonanie: DRE STUDIO